VIVALDI Trio - video clip

Zdjęcia do video clipu zrealizowane zostały w Niechorzu w okolicy Latarni Morskiej w nadmorskiej mejscowości Niechorze jak i w restauracji Sabat w miejscwości Pustkowo. W kliipie wystąpili Ewa Michrowska, Krzysztof Raduła, Wojtek Judkowiak / zdjęcia i montaż Robert Dajczak

Ośrodek Wczasowo Kolonijny Mewa

Piękna miejscowość Niechorze z lotu ptaka Film przedstawia piękne położenie Ośrodka Wczasowego MEWA. Wszystkie budynki położone są przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. - zdjęcia Robert Dajczak

Filmowe Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie 2014

17 sierpnia 2013 roku w dzień Nocnego Zwiedzania Latarni w Niechorzu postanowiłem uwiecznić zwiedzających. Stosując technikę Time Elapse (upływ czasu). Zapraszam do zapoznania się z filmem.

Konwój Pomocników Świętego Mikołaja 2014

6 grudnia 2014r. odbył się już VI Konwój Pomocników św. Mikołaja w trakcie którego można było poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to nie mogłoby się odbyć bez ogromnej pracy, którą włożyli ludzie dobrego serca. Konwój Świętego Mikołaja przejechał przez Pogorzelicę, Niechorze , Śliwin, Rewal, Trześacz, Pustkowo, Pobierowo wioząc mnóstwo prezentów.
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD

Pogorzelica z powietrza - okolica ujścia kanału Liwka

Film przedstawia plażę w Pogorzelicy w okolicy ujścia kanału Liwka. Pogorzelica pięknie prezentuje się przez cały ro. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

Pieszo pokonać polskie wybrzeże

Pracownik Urzędu Marszałkowskiego ze Szczecina Marcin Markanicz postanowił pieszo pokonać trasę wzdłuż polskiego wybrzeża od Świnoujścia do miejscowości Piaski. W niedzielę 17 kwietnia o godzinie wyruszył ze Świnoujścia. i po 75 kilometrowej wędrówce swój pierwszy etap zakończył przed godznią w miejscowości Niechorze (gmina Rewal). Wciągu pierwszych 4 dnii zamierza dotrzeć na Hel a jeśli starczy sił po kolejnym dniu do miejscowości Piaski. Wędrówce przyświeca piękny cel - jakim jest wsparcie dla Ośrodka Adopcyjno Opiekuńczego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczecinie. Każdy pokonany metr będzie można kupić za symboliczną złotówkę na Allegro.

  Kontakt

  • www:
  • E-Mail:
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Social

  2513118
  Odwiedziny w dniu dzisiejszym
  Odwiedziny wczoraj
  Odwiedziny w tym tygodniu
  wszystkie dni
  12
  9
  32
  2513118
  Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
  wykonanie/zdjęcia/filmy
  www.dajczak.com.pl